Pomoc

Jak założyć konto osobie składającej wnioski w systemie Witkac.pl?

W Witkac.pl można założyć konto osoby składającej oferty na konkursy ogłoszone w naszym systemie. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny po kliknięciu „Zarejestruj się”. W formularzu obowiązkowe jest wypełnienie następujących pól:

  1. na pierwszej zakładce: adres e-mail (jest on jednocześnie loginem konta), hasło oraz oznaczyć zapoznanie się z regulaminem
  2. na drugiej zakładce: województwo, powiat, gmina.
Pozostałe pola nie są obowiązkowe, jednak ich wypełenienie pozwoli na wykorzystanie pełnej funkcjonalności systemu Witkac.pl. Wypełnienie pól:
  1. imię i nazwisko – pozwoli nam zwracać się do Ciebie w sposób grzecznościowo, a nie techniczny
  2. dane organizacji/grupy, którą reprezentujesz – pozwoli na automatyczne wypełnianie tych pól w składanych ofertach
  3. określenie interesujących Cię sfer pożytku publicznego – pozwoli nam lepiej dopasowywać proponowane przez nas konkursy do Twoich dziedzin działalności
  4. określenie terytorialnych obszarów zainteresowania – pozwoli nam wybierać dla Ciebie konkursy z tych urzędów i instytucji, które są dla Ciebie najistotniejsze.

Wypełniłem formularz rejestracji – co dalej?

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość e-mail, w której znajduje się link aktywacyjny. Po kliknięciu na ten link Twoje konto zostanie aktywowane. Od tego momentu możesz zalogować się do systemu Witkac.pl i korzystać z niego.

Nie dotarła do mnie wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Co robić?

Wiadomość e-mail powinna dotrzeć w ciągu 10 minut od momentu rejestracji. Po upływie tego czasu sprawdź folder SPAM, ponieważ niektóre filtry antyspamowe mogą traktować automatyczne wiadomości, jako pocztę niechcianą. Jeżeli wiadomość znajduje się w folderze SPAM otwórz ją i kliknij na link aktywacyjny.
Jeżeli nie odnalazłeś wiadomości – spróbuj zalogować się do serwisu podając swój e-mail i hasło na stronie głównej. Po zalogowaniu pojawi się przycisk „Wyślij ponownie link aktywacyjny”. Po kliknięciu w ten przycisk oczekuj wiadomości e-mail od Witkac.pl.
Jeżeli nie możesz się zalogować – system wyświetla błąd loginu lub hasła być może przy rejestracji podałeś nieprawidłowe informacje. Spróbuj ponownie założyć konto korzystając z formularza rejestracyjnego.

Czy korzystanie z systemu Witkac.pl jest bezpłatne?

Dla osób składających oferty w systemie system Witkac.pl jest bezpłatny.

Pobierz: