Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Oferta

Poznaj naszą ofertę

Znajdź najlepszą opcję dla Ciebie - wybierz Witkaca! Dla organizacji składających oferty podstawowe funkcję Witkac.pl są i będę nieodpłatne. Abonament dla organizatorów konkursów jest obliczany na podstawie liczby składanych ofert. Masz inny pomysł na współpracę z nami - napisz śmiało!

Jak rozpoczynamy współpracę?

Witkac.pl jest narzędziem szytym na miarę zadań, których wykonanie ma wspierać. Kierujemy się tą regułą również na etapie jego wdrażania. Dlatego, aby system Witkac.pl mógł być efektywnie stosowany w Państwa jednostce, wystarczy przejść z nami cztery kroki:

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie oferty, warunków współpracy, czy uzyskać informacje o możliwościach systemu Witkac.pl napisz na sprzedaz@witkac.pl.

Zapoznanie się z ofertą

Oferta Witkac.pl, po telefonicznym przedstawieniu jest przesyłana do Państwa drogą elektroniczną. W analizie oferty pomagają nasi doradcy, którzy służą pomocą przy rozwiewaniu wszelkich wątpliwości dotyczących funkcjonalności systemu, czy kosztów jego stosowania. W przypadku konieczności dostosowania systemu do potrzeb klienta zbieramy od Państwa informacje na ten temat i przedstawiamy w tym zakresie dostępne możliwości. Na tym etapie pomagamy Państwu zastanowić się, czy Witkac.pl będzie dla Was narzędziem przydatnym.

Prezentacja Witkac.pl

Po zapoznaniu z ofertą przyszłego użytkownika proponujemy przeprowadzenie prezentacji systemu na miejscu lub on-line, w dogodnym terminie. Spotkanie trwa zazwyczaj od 30 minut do 2 godzin. Prezentacja obejmuje przedstawienie funkcjonalności platformy Witkac.pl i korzyści płynących z jej wprowadzenia. Demonstrujemy również sposób obsługi systemu oraz wyjaśniamy zagadnienia techniczne. Kluczowym elementem jest otwarta dyskusja, w trakcie której precyzowane są wszystkie najbardziej interesujące Państwa zagadnienia. Kiedy będziecie Państwo gotowi, podejmujecie decyzję o wdrożeniu lub nie systemu Witkac.pl w Waszej jednostce.

Podpisanie umowy i uruchomienie systemu

Pozytywną decyzję o wdrożeniu systemu dokumentujemy podpisaniem umowy o współpracy. Reguluje ona oczywiście wzajemne zobowiązania, kwestię odpowiedzialności za prawidłowe działanie systemu, czy za przetwarzanie danych użytkowników. Po podpisaniu umowy system jest uruchamiany i Państwa jednostka może w pełni korzystać ze wszystkich oferowanych przez niego możliwości. Od tego momentu świadczymy również Państwu wsparcie w obsłudze systemu.

Szkolenie użytkowników

Najistotniejsze z punktu widzenia przyszłych użytkowników jest przekazanie umiejętności korzystania z systemu. W trakcie warsztatów (a nie jedynie prezentacji!) praktycznie ćwiczymy realizację procedury konkursowej z wykorzystaniem poszczególnych modułów. Cykl szkoleniowy jest dostosowany do możliwości czasowych osób korzystających z systemu. Na życzenie użytkowników możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w większym wymiarze czasowym, niż gwarantowany umową (5 godzin).